top of page

Vaše účetnictví vezmu z gruntu

Tomáš Majer

Po studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem získával zkušenosti ve velké nadnárodní auditní společnosti., Během pěti let praxe jsem se dostal k velice zajímavým případům, které mě hodně naučily. Tyto znalosti jsem pak využíval jako hlavní účetní technologické společnosti se 150 zaměstnanci. Po čtyřech letech jsem se rozhodl osamostatnit a poradenské služby na volné noze nabízím svým klientům již téměř deset let. 

S vášní k účetním výkazům

Již deset let poskytuji komplexní účetní služby, ať už jde o vedení účetních výkazů, daňové evidence či mzdového účetnictví. Mám zkušenosti s nejpoužívanějšími účetními programy a fakturačními systémy. V těchto oblastech také poskytuji poradenské služby, kterých už využily desítky spokojených klientů.

Zákaznické reference

“Za tři roky naší spolupráce prokázal pan Majer vysokou odbornost v oblasti účetnictví a daní. V době krize nám pomohl optimalizovat daňové úlevy a díky jeho pomoci jsme ušetřili spoustu peněz.”

Anna Prokopová, Rozvody 123 s.r.o.

“S panem Majerem spolupracuje naše společnost od svého založení. Připravil nám pracovní smlouvy pro zaměstnance a zpracovává nám daňová přiznání. Vždy dělá vše proto, aby vyhověl našim požadavkům.”

Filip Krátký, Architeca s.r.o.

“Doménou pana Majera jsou jeho široké znalosti. Udělal nám pořádek ve firemním účetnictví a každý měsíc se stará o naše mzdové účetnictví. Velice oceňuji jeho ochotu přicházet s praktickými návrhy a vylepšeními.”

Markéta Dorazilová, Redex

Pojďme udělat pořádek i ve vašem účetnictví

Napište nám nebo zavolejte a domluvíme se na konzultaci zdarma

+420 704 105 304

info@umdmajer.cz

Úřední hodiny

Pondělí – Pátek: 8:00-16:00

UMD Majer s.r.o.

Korunní 9999/0

120 00 Vinohrady

Najdete mě také na Facebooku

Děkuji za zprávu! Brzy se vám ozvu.

bottom of page