top of page

Vaše účetnictví vezmu z gruntu

Tomáš Majer

Po studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem získával zkušenosti ve velké nadnárodní auditní společnosti., Během pěti let praxe jsem se dostal k velice zajímavým případům, které mě hodně naučily. Tyto znalosti jsem pak využíval jako hlavní účetní technologické společnosti se 150 zaměstnanci. Po čtyřech letech jsem se rozhodl osamostatnit a poradenské služby na volné noze nabízím svým klientům již téměř deset let. 

S vášní k účetním výkazům

Již deset let poskytuji komplexní účetní služby, ať už jde o vedení účetních výkazů, daňové evidence či mzdového účetnictví. Mám zkušenosti s nejpoužívanějšími účetními programy a fakturačními systémy. V těchto oblastech také poskytuji poradenské služby, kterých už využily desítky spokojených klientů.

Zákaznické reference

Quotation Mark

“Za tři roky naší spolupráce prokázal pan Majer vysokou odbornost v oblasti účetnictví a daní. V době krize nám pomohl optimalizovat daňové úlevy a díky jeho pomoci jsme ušetřili spoustu peněz.”

Anna Prokopová, Rozvody 123 s.r.o.

Quotation Mark

“S panem Majerem spolupracuje naše společnost od svého založení. Připravil nám pracovní smlouvy pro zaměstnance a zpracovává nám daňová přiznání. Vždy dělá vše proto, aby vyhověl našim požadavkům.”

Filip Krátký, Architeca s.r.o.

Quotation Mark

“Doménou pana Majera jsou jeho široké znalosti. Udělal nám pořádek ve firemním účetnictví a každý měsíc se stará o naše mzdové účetnictví. Velice oceňuji jeho ochotu přicházet s praktickými návrhy a vylepšeními.”

Markéta Dorazilová, Redex

Pojďme udělat pořádek i ve vašem účetnictví

Napište nám nebo zavolejte a domluvíme se na konzultaci zdarma

+420 704 105 304

info@umdmajer.cz

Úřední hodiny

Pondělí – Pátek: 8:00-16:00

UMD Majer s.r.o.

Korunní 9999/0

120 00 Vinohrady

Najdete mě také na Facebooku

Děkuji za zprávu! Brzy se vám ozvu.

bottom of page