top of page

KADEŘNICTVÍ ESTER KOSTKOVÁ

Po deseti letech od založení se naše kadeřnictví může pyšnit týmem pěti skvělých kadeřnic a kadeřníků, kteří každý den vytvářejí nádherné účesy pro spokojené zákazníky. Je pro nás zásadní, aby zákazník odcházel s účesem podle svých představ a úsměvem na tváři. Návštěva u nás je zážitek, po kterém odcházíte krásnější.

  • Facebook
  • Instagram
Služby

SLUŽBY

MÓDNÍ STŘIHY

I střihy vlasů, podobně jako oblečení, podléhají módním trendům. Pravidelně pro Vás přivážíme z pařížského Vysokého kadeřnického umění (Haute Coiffure Française) moderní střihy vlasů a nejnovější trendy.  Klademe důraz na dokonalou techniku, preciznost provedení, kreativitu a individuální přístup k potřebám klienta. Naším cílem je dokonalý výsledek a Váš úsměv při pohledu do zrcadla.

PÁNSKÉ STŘIHY

Většina mužů nosí účesy pro krátké vlasy. Nicméně pánské účesy mají mnohem širší paletu možností. Vybírejte účesy pro muže z naší galerie. Nabízíme pánské účesy se střihy pro denní nošení. Nebo využijte styling pro speciální příležitosti. Nechte ostych doma a přijďte se s námi poradit, co by vám slušelo. Pánové, kteří navštíví náš salon, odcházejí vždy spokojeni.

Naše práce

NAŠE PRÁCE

Podívejte se na účesy, které jsme pro naše zákazníky vytvořili.

O NÁS

Od samého začátku jsem si přála vytvořit kadeřnictví, do kterého by se lidé obzvlášť těšili. Místo, kde bude o zákazníka postaráno se vším všudy. Za uplynulých deset let se tady vystřídalo kadeřníků několik. Najít totiž milé, vstřícné kadeřníky, kteří ještě navíc dokážou na hlavě zákazníka vytvořit umělecké dílo, bylo nesmírně náročné. Ale při pohledu na náš tým teď můžu s klidným srdcem konstatovat, že se to povedlo. Naši zákazníci jsou díky nim nyní obklopováni mistry ve svém oboru nebo velmi nadějnými a kreativními juniory. V příjemném prostředí kadeřnictví zákazníkům nabízíme konzultace ohledně vhodného účesu, ale také třeba skvělou kávu nebo sklenku francouzského vína.

O nás

NOVINKY

Hair Cut

NABÍDKA STŘIHŮ

Nenechte si ujít nové nabídky našeho salónu. Naše portfolio služeb neustále rozšiřujeme a inovujeme abychom splnili i ty nejnáročnější módní trendy.

Vlasové mytí

BARVENÍ VLASŮ

Díky nové revoluční formuli Hairplex můžeme nyní měnit barvu Vašich vlasů dle libosti a nemusíte se bát jejich opotřebení či dokonce poškození.

shutterstock_131278826_edited.jpg

NOVÝ ČLEN TÝMU

Dnes jsme u nás přivítali Kateřinu, která je novým členem profesionálů v našem kadeřnictví. Se svými zkušenostmi a oceněními je váženou členkou našeho kolektivu. Objednejte se k ní již nyní!

Kontakt

KONTAKT

Kadeřnictví Ester Kostková

Zubatého 295/5

150 00, Praha 5

kadernictvi@esterkostkova.cz

+420 123 456 789

Objednávky přijímáme na uvedených kontaktech, nebo se zastavte osobně, máme pro vás výbornou kávu.

Těšíme se na vás.

OTEVÍRACÍ HODINY

Po - Pá: 9 - 18 

​​So: po dohodě

Děkujeme za odeslání. Ozveme se co nejdříve.

bottom of page